Jaké hračky u nás vedou? Tipy na originální hračky pro děti 1 – 3 roky!

Jaké hračky u nás vedou? Tipy na originální hračky pro děti 1 – 3 roky!

Je sice teprve září, ale z okolí vím, že řada maminek už pokukuje po vánočních dárcích. Vlastně mezi ně patřím také. Z loňska jsem totiž poučená a vím, že pokud chci originální hračky  od malých výrobců, tak je nejvyšší čas objednat. Zájem je totiž tak velký, že často právě na konci září máte poslední možnost domluvit se na vyřízení do Vánoc. Nezahrnujeme sice dítě horou dárků, přes kterou není ani stromeček vidět (naopak, loni jsme koupili jen jeden), je ale potřeba pomoci s výběrem i dalším příbuzným. Takže jdeme na to! Nejprve vám chci ukázat ty, které už v naší domácnosti pevné místo mají a těší se vysoké oblibě.

Teepee alias pípí

Dvouletá dcera sice zatím název svého úkrytu nepochopila, i tak je tento domeček opravdu oblíbený. Šila ho šikovná babička podle návodu jedné maminky z Modrého koníka. Stačí zadat do Googlu a ihned vám ho nabídce, je totiž mezi maminkami opravdu populární.

Miminko od Dindy

Jestli neznáte miminka, panenky a oblečky na ně od Dindy, pak se určitě podívejte http://dindycz.webnode.cz/

A pokud se vám líbí, tak s výběrem neotálejte. Zájemců o ušití má paní obrovské množství a ani se nedivím. Její hračky i oblečky jsou nádherné, precizně zpracované a z příjemných materiálů.

Tahací hračky Vilac

Ručně vyráběná kočička od tradiční francouzské značky Vilac u nás bydlí už rok a půl. Pořídili jsme ji na www.feedo.cz

Dřevěný vláček s nákladem

Ten náš je z lokálních trhů od malého výrobce. Není problém podobný najít i na Fleru.

 

Skládací holčička z Lidlu

Tahle hračka je u nás tou absolutně nejhranější a všude ji vozíme s sebou. Nepřeháním, když řeknu, že ve dvou letech u ní vydržela hodiny! Nejprve seskládáte holčičku z orgánů, pak svalnatou, poté nahatou a nakonec ji obléknete. Je to čínská výroba, takže jestli máte tip na něco podobného u nás, sem s ním prosím!

No a co pořídíme letos?

Jelikož nás čeká zanedlouho i oslava svátku, mám už nějaké tipy, jak jsem prozradila již v úvodu.

Sůvy z dříví

Tento malý český výrobce má neotřelé nápady a jak už název napovídá, hlavně z dříví. Všechny hračky mají i výukový charakter. Mě zaujaly třeba skládací houby. Pokud se líbí i vám, tak tady mám opravdu informaci, že objednávku je potřeba zadat do konce září. Jinak hrozí, že ji nestihnou.

3 sestry

Další malý výrobce z Fleru. Líbí se mi jejich jednoduché hry pro nejmenší a originální realistické kresby. Děti například přiřazují, čím se zvířata živí nebo kde bydlí.

 

Dřevěné pexeso

Mě zaujalo ručně vyráběné od Rubínoz. Třeba to s motivem pohádky o Karkulce. Na rozdíl od papírového vydrží i drsnější zacházení malých dětí a zrovna toto se dá i hezky využít při vyprávění pohádky.

Hry od Lucie Ernestová

Tyhle hry jsou určeny od tří let a mají tak skvělé hodnocení, že je prostě musíme zkusit. Navíc stojí jen asi 260 Kč. Ostatně všechny tyto hračky z Fleru spojuje dostupná cena!

Houpací prkno

Jediný dražší tip na dárek. Aby děti při hře zapojili nejen mozek, ale i celé tělo :-)! 

Duplo

Tady obrázek není třeba. Dostali jsme maličkou krabičku s mláďaty od přátel a dítě natolik baví, že určitě přikoupíme na další stavění.

Knížka

Jestli u nás mezi dárky něco opravdu nemůže chybět, pak je to právě nová knížka. Nic konkrétního zatím vybráno nemáme, ale nejspíš opět skončíme u nakladatelství Svojtka a některé z okýnkových tipů. Třeba Odkud přichází déšť. Budu moc ráda za Vaše doporučení.

Tak a to je vše. Pevně doufám, že jsem vás inspirovala, a to hlavně k tomu, abyste se podívali na nabídku našich malých nadšenců, kteří dělají hračky pro děti s láskou, dříve než vyrazíte do obchoďáku!

Nenechte si ujít další články a sledujte mě na Facebooku! 

1 komentář: „Jaké hračky u nás vedou? Tipy na originální hračky pro děti 1 – 3 roky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *