Jak zvládnout nástup do školky, jesliček nebo školy, aniž by dítě bylo nonstop nemocné?

Ahoj, dnes se s vámi chci podělit o produkty, které zkrátka a jednoduše miluji. Znám je už 6 let, ale naplno jsem je začala využívat až s narozením dcery. Ona je totiž dítě, do kterého dostat běžné léky, bylo zkrátka nemožné. Sirup na kašel a tomu podobné lahůdky zkrátka nepozřela. Čípek jsme jí sice dali, ale chudinka nám pak ještě měsíc nevěřila a byla jak šílená u každého přebalování. Tak takhle už ne!

S příchodem do kolektivu, jako jsou dětské herničky, samozřejmě občas něco chytne. Jak to tedy řešíme? Naprosto přírodně a bezpečně, bez nežádoucích účinků, a hlavně s úsměvem. Dáváme jí Schüsslerovy soli od značky Biominerály. Jsou to malé nasládlé pastilky, které se rychle rozpustí v ústech. Dcerka jim říká bonbonky a i když je to hrozný nejedlík, bonbonky miluje a dá si je i při horečce a zkrátka v době, kdy vše jiné odmítá. Když byla menší, tak jsem bonbonek klidně rozbila paličkou a strkala jí do pusinky maličké kousky, s kterými si hravě poradila.

Konkrétně dáváme při akutní nemoci tento http://www.biomineraly.cz/biomineraly/ferrum-phosphoricum-magenta/ Jakmile zpozoruji, že je nemocná, ihned jí to dávám klidně co 15 minut, třeba 5 ks za sebou, následně tak 4-5 denně. Každou nemoc takto vyženeme neskutečně rychle. Dcera má tak 3 hodiny vysokou horečku (klidně i téměř 40°C), ale pak sama začne klesat….za 12 až 24 hodin by nikdo nepoznal, že jí něco bylo.

Pokud se jí začne spouštět rýma, tak přidám ještě http://www.biomineraly.cz/biomineraly/kalium-muriatikum-oranzova/

Všichni v okolí si myslí, že vůbec nemarodí. Pravdou ovšem je, že občas něco chytne. Jen třeba před měsícem, když začala mít v 10 dopoledne vysokou horečku, jsme hned začali podávat minerály a v 20 hodin už byla jen maličko unavenější. Druhý den jsme šli normálně ven.

Super je, že v rizikových obdobích, jako je nástup do školky, školy, jesliček a všech dětských kolektivů, nebo jen v období podzim – zima, je možné podávat je preventivně. 2 pastilky denně, klidně dlouhodobě. Balení na 3 měsíce (180 pastilek) vyjde na 340 Kč, což je skvělé. Ještě když pomyslíte, že zároveň máte mlsku pro děti 🙂

 

Na Biominerálech se mi navíc líbí, že jsou dělané na Slovensku, velká část procesu ručně. Složení je vhodné i pro vegany, na zvířatech netestují. Jsou čistě přírodní, neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Mohou je bez obav užívat i kojící, těhotné nebo právě nejmenší děti, u kterých je množství přípravků v lékárně omezené a navíc, jak jsem psala. Pro nás to byly vždy jen vyhozené peníze, do dcery jsme nic nedostali. Tohle je bez stresu pro obě strany.

Nenechte si ujít další články a sledujte mě na Facebooku! 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *