Čekání na anděla….a na nový rok

O víkendu jsem si při návštěvě knihkupectví nemohla nevšimnout, že už je plné kalendářů a diářů na příští rok. Proto jsem usoudila, že je nejvyšší čas, představit vám někoho opravdu výjimečného. Tou osobou je mladá umělkyně z vesničky na Vysočině – Míša Mašková.

Jestli ji neznáte, tak se určitě podívejte na její stránky.Případně si ji vyhledejte na Facebooku, je tam opravdu aktivní, takže se můžete její tvorbou pokochat 🙂 Míša je malířkou energetických obrazů a kartiček, konkrétně kreslí energetické a meditační obrazy andělů. Celý proces funguje tak, že se s ní setkáte nebo jí zašlete fotografii a ona vám nakreslí jedinečného anděla na míru přesně pro vás. Musím však upozornit na to, že na její úžasné obrazy je dlouhá čekací doba, a to asi rok, jelikož je o ně opravdu zájem! Takže pokud si ho chcete nadělit k Vánocům, počítejte spíš až s těmi příštími…Mimo to pořádá vernisáže, setkání, kurzy pro zájemce a zabývá se meditacemi. Jelikož jsem se s ní setkala shodou různých náhod osobně, určitě doporučuji na některou z jejích akcí vyrazit, pokud ji máte v blízkosti svého domova. Z Míši vyzařuje neskutečná energie a kouzlo osobnosti, kterému musí podlehnout snad každý. Dokonce i moje malá dcerka z ní byla úplně unesená a ještě dlouho o ní vyprávěla :-).

A jakou to má vše spojitost s kalendáři? Pokud byste se chtěli těšit z andílků ve svém domově co nejdříve nebo tušíte, že by takový dáreček mohl potěšit vaše blízké, máte možnost si místo obrazu pořídit právě nástěnný kalendářík pro rok 2018. Jeho cena je 290 Kč. Sama už se moc těším, až si ho zavěsím. Zatím je pečlivě schovaný před naší nejmenší, jelikož ji prohlížení andílků moc baví, jenže já mám obavy, aby z jejího nadšeného otáčení listy vyvázl bez újmy 🙂 Na konec jsem Vám nafotila pár stránek pro ukázku…

 

 

 

Nenechte si ujít další články a sledujte mě na Facebooku! 

 

Publikováno v Blog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *